CRÒNIQUES DELS EQUIPS

RESULTATS / CLASSIFICACIONS - CAP DE SETMANA: 24/25 de Febrer de 2018




Fotografia: 

 

PRIMERA NACIONAL

 

CVB Barça B 
CVB Barça B vs CH Bordils: 3-1 (25-23/20-25/25-21/25-23).

Classificació:

1 CN SABADELL A
2 DSV CV SANT CUGAT B
3 CV VALL D'HEBRON
4 CV MONJOS PANSALUD VITALITY
5 CVB BARÇA B
6 CH BORDILS
7 UBE L'ILLA GRAU
8 CV PREMIÀ DE DALT
9 CECELL LLEIDA
10 CV MATARÓ
11 IBSA CV ACE GC
12 PHISIUP ZARAGOZA

 

SÈNIOR - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça 
CVB Barça vs DSV CV Sant Cugat: 0-3 (20-25/21-25/23-25).

 Classificació:

1 CV SANT BOI
2 CV MOLINS
3 GET BLUME VOLEIBOL
4 DSV CV SANT CUGAT
5 CLUB VÒLEI OLOT
6 VÒLEI SANT ESTEVE
7 CVB BARÇA
8 VÒLEI VILASSAR

 

SÈNIOR - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS

CVB Barça Grana 
ST. TROP´Lloret vs CVB Barça Grana: 3-1 (25-19/25-17/23-25/25-14).

Classificació:

1 CE EDUVOLEI AMETLLA
2 ST. TROP'LLORET
3 VOLEIBOL SANT JUST GROC
4 CV BARBERÀ A
5 CEV L'HOSPITALET
6 CV ARENYS
7 CVB BARÇA GRANA
8 CV GAVÀ B

 

JUVENIL - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça
CVB Barça vs Vòlei Sant Just: 3-0 (25-21/25-23/25-09).

Classificació:

1 DSV CV SANT CUGAT
2 CVB BARÇA
3 CV ESPLUGUES
4 CV PREMIÀ DE DALT
5 CV VALL D'HEBRON
6 CECELL LLEIDA
7 AEC VALLBONA GRANOLLERS
8 VOLEIBOL SANT JUST

 

JUVENIL - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 2

CVB Barça Blau
CVB Barça Blau vs CV Esplugues B: 1-3 (25-22/12-25/18-25/18-25).

Classificació:

1 CV ESPLUGUES B
2 CVB BARÇA BLAU
3 CV VALL D'HEBRON GROC
4 CV LLORET
5 CV SANT BOI
6 CEV L'HOSPITALET
7 CV GAVÀ VERMELL
8 AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS


* Grup: PERMANÈNCIA 3

CVB Barça Grana
CV Molins Vermell vs CVB Barça Grana: 0-3 (23-25/20-25/24-26).

Classificació:

1 CVB BARÇA GRANA
2 CV VILAFRANCA VERD
3 VÒLEI SANT FRUITÓS
4 CV VILADECANS
5 CV SANT MARTÍ
6 CV PREMIÀ DE DALT B
7 CV MOLINS VERMELL
8 VÒLEI VILASSAR B

 

JUVENIL - 3a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 3

CVB Barça Pro
CV Barberà B vs CVB Barça Pro: 3-0 (25-19/26-24/25-22).

Classificació:

1 VÒLEI ELS ARCS - JOVENTUT LES CORTS
2 AEE ELISABETH SALOU
3 CV BARBERÀ B
4 SAFA GAVÀ
5 CV SANT BOI B
6 CVB BARÇA PRO
7 DSV CV SANT CUGAT BRONZE
8 CLUB VÒLEI LA PALMA

 

CADET - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça
CVB Barça vs Vòlei Sant Just: 3-0 (25-20/29-27/25-19).

Classificació:

1 CECELL LLEIDA
2 CV VALL D'HEBRON
3 CV ESPLUGUES
4 DSV CV SANT CUGAT
5 CVB BARÇA
6 VÒLEI SANT JUST
7 AEC VALLBONA GRANOLLERS
8 CV PREMIÀ DE DALT

 

CADET - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 2

CVB Barça Blau
CVB Barça Blau vs CV Esplugues B: 2-3 (25-18/17-25/22-25/25-22/11-15).

Classificació:

1 CV SANT BOI
2 CV LLORET
3 CEV L'HOSPITALET
4 CV ESPLUGUES B
5 AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
6 CVB BARÇA BLAU
7 CV GAVÀ VERMELL
8 CV VALL D'HEBRON GROC


* Grup: PERMANÈNCIA 3

CVB Barça Grana
AE Molins vs CVB Barça Grana: 3-2 (06-25/25-19/25-27/26-24/15-07).

Classificació:

1 AE MOLINS
2 CVB BARÇA GRANA
3 VÒLEI SANT FRUITÓS
4 CV VILAFRANCA VERD
5 CV VILADECANS
6 VÒLEI VILASSAR B
7 CV PREMIÀ DE DALT B
8 CV SANT MARTÍ

 

CADET - 3a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 3

CVB Barça Pro
CV Barberà B vs CVB Barça Pro: 3-2 (20-25/20-25/25-16/25-15/15-12).

Classificació:

1 VÒLEI ELS ARCS - JOVENTUT LES CORTS
2 SAFA GAVÀ
3 CLUB VÒLEI LA PALMA
4 CVB BARÇA PRO
5 CV BARBERÀ B
6 DSV CV SANT CUGAT BRONZE
7 CV SANT BOI B
8 AEE ELISABETH SALOU