CRÒNIQUES DELS EQUIPS

RESULTATS / CLASSIFICACIONS - CAP DE SETMANA: 10/11 de Març de 2018




Fotografia: 

 

PRIMERA NACIONAL

 

CVB Barça B 
CVB Barça B vs Phisiup Zaragoza: 3-0 (25-23/25-23/25-13).

 

Classificació:

1 DSV CV SANT CUGAT B
2 CN SABADELL A
3 CV VALL D'HEBRON
4 CVB BARÇA B
5 CV MONJOS PANSALUD VITALITY
6 CH BORDILS
7 UBE L'ILLA GRAU
8 CV PREMIÀ DE DALT
9 CECELL LLEIDA
10 CV MATARÓ
11 IBSA CV ACE GC
12 PHISIUP ZARAGOZA

 

SÈNIOR - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça 
Vòlei Vilassar vs CVB Barça: 3-0 (25-16/27-25/25-20).

 

 Classificació:

1 CV SANT BOI
2 CV MOLINS
3 GET BLUME VOLEIBOL
4 DSV CV SANT CUGAT
5 CLUB VÒLEI OLOT
6 VÒLEI SANT ESTEVE
7 VÒLEI VILASSAR
8 CVB BARÇA

 

SÈNIOR - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS

CVB Barça Grana 
CVB Barça Grana vs CV Barberà A: 1-3 (10-25/18-25/25-16/16-25).

 

Classificació:

1 CE EDUVOLEI AMETLLA
2 ST. TROP'LLORET
3 CV BARBERÀ
4 VOLEIBOL SANT JUST GROC
5 CEV L'HOSPITALET
6 CV ARENYS
7 CV GAVÀ B
8 CVB BARÇA GRANA

 

JUVENIL - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça
CVB Barça vs CV Vall d'Hebron: 3-1 (25-13/24-26/25-22/26-24).

 

Classificació:

1 DSV CV SANT CUGAT
2 CVB BARÇA
3 CV VALL D'HEBRON
4 CV ESPLUGUES
5 CV PREMIÀ DE DALT
6 VOLEIBOL SANT JUST
7 AEC VALLBONA GRANOLLERS
8 CECELL LLEIDA

 

JUVENIL - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 2

CVB Barça Blau
CV Gavà Vermell vs CVB Barça Blau: 3-2 (25-19/16-25/25-21/12-25/15-13).

 

Classificació:

1 CVB BARÇA BLAU
2 CV VALL D'HEBRON GROC
3 CV ESPLUGUES B
4 CV SANT BOI
5 CV GAVÀ VERMELL
6 CV LLORET
7 CEV L'HOSPITALET
8 AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS


* Grup: PERMANÈNCIA 3

CVB Barça Grana
CVB Barça Grana vs Vòlei Vilassar B: 3-0 (25-11/25-20/25-13).

 

Classificació:

1 CVB BARÇA GRANA
2 CV VILAFRANCA VERD
3 VÒLEI SANT FRUITOS
4 CV VILADECANS
5 CV SANT MARTÍ
6 CV PREMIÀ DE DALT B
7 CV MOLINS VERMELL
8 VÒLEI VILASSAR B

 

JUVENIL - 3a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 3

CVB Barça Pro
CVB Barça Pro vs DSV CV Sant Cugat Bronze: 3-1 (25-19/20-25/25-21/25-23).

 

Classificació:

1 VÒLEI ELS ARCS - JOVENTUT LES CORTS
2 AEE ELISABETH SALOU
3 CV BARBERÀ B
4 SAFA GAVÀ
5 CVB BARÇA PRO
6 CV SANT BOI B
7 CLUB VÒLEI LA PALMA
8 DSV CV SANT CUGAT BRONZE

 

CADET - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça
CVB Barça vs CV Vall d'Hebron: 2-3 (20-25/25-23/23-25/25-20/11-15).

 

Classificació:

1 CECELL LLEIDA
2 CV ESPLUGUES
3 CV VALL D'HEBRON
4 DSV CV SANT CUGAT
5 VÒLEI SANT JUST
6 CVB BARÇA
7 AEC VALLBONA GRANOLLERS
8 CV PREMIÀ DE DALT

 

CADET - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 2

CVB Barça Blau
CV Gavà Vermell vs CVB Barça Blau: 3-2 (25-23/19-25/23-25/29-27/15-12).

 

Classificació:

1 CV SANT BOI
2 CV LLORET
3 CV ESPLUGUES B
4 CEV L'HOSPITALET
5 CV GAVÀ VERMELL
6 AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
7 CVB BARÇA BLAU
8 CV VALL D'HEBRON GROC


* Grup: PERMANÈNCIA 3

CVB Barça Grana
CVB Barça Grana vs Vòlei Vilassar B: 3-0 (28-26/26-24/25-16).

 

Classificació:

1 AE MOLINS
2 CVB BARÇA GRANA
3 VÒLEI SANT FRUITÓS
4 CV VILAFRANCA VERD
5 CV VILADECANS
6 VÒLEI VILASSAR B
7 CV PREMIÀ DE DALT B
8 CV SANT MARTÍ

 

CADET - 3a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 3

CVB Barça Pro
CVB Barça Pro vs DSV CV Sant Cugat Bronze: 3-0 (25-21/25-17/25-18).

 

Classificació:

1 VÒLEI ELS ARCS - JOVENTUT LES CORTS
2 SAFA GAVÀ
3 CLUB VÒLEI LA PALMA
4 CVB BARÇA PRO
5 CV SANT BOI
6 CV BARBERÀ B
7 DSV CV SANT CUGAT BRONZE
8 AEE ELISABETH SALOU