CRÒNIQUES DELS EQUIPS

RESULTATS / CLASSIFICACIONS - CAP DE SETMANA: 14/15 d'Abril de 2018




Fotografia: 

 

 

 

SÈNIOR - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça 
CV Molins vs CVB Barça: 1-3 (19-25/25-21/18-25/20-25).

 

 Classificació:

1 GET BLUME VOLEIBOL
2 CV MOLINS
3 DSV CV SANT CUGAT
4 CV SANT BOI
5 CLUB VÒLEI OLOT
6 VÒLEI SANT ESTEVE
7 CVB BARÇA
8 VÒLEI VILASSAR

 

SÈNIOR - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS

CVB Barça Grana 
CV Gavà B vs CVB Barça Grana: 3-1 (25-23/25-18/22-25/25-18).

 

Classificació:

1 CE EDUVOLEI AMETLLA
2 CV BARBERÀ
3 ST. TROP'LLORET
4 VOLEIBOL SANT JUST GROC
5 CEV L'HOSPITALET
6 CV GAVÀ B
7 CV ARENYS
8 CVB BARÇA GRANA

 

JUVENIL - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça
CVB Barça vs AEC Vallbona Granollers: 3-0 (25-14/26-24/25-15).

 

Classificació:

1 DSV CV SANT CUGAT
2 CVB BARÇA
3 CV VALL D'HEBRON
4 CV PREMIÀ DE DALT
5 CV ESPLUGUES
6 VOLEIBOL SANT JUST
7 AEC VALLBONA GRANOLLERS
8 CECELL LLEIDA

 

JUVENIL - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 2

CVB Barça Blau
AEE Escola Pia Granollers vs CVB Barça Blau: 0-3 (20-25/15-25/14-25).

 

Classificació:

1 CVB BARÇA BLAU
2 CV VALL D'HEBRON GROC
3 CV SANT BOI
4 CV ESPLUGUES B
5 CV GAVÀ VERMELL
6 CEV L'HOSPITALET
7 CV LLORET
8 AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS


* Grup: PERMANÈNCIA 3

CVB Barça Grana
CVB Barça Grana vs CV Viladecans: 3-1 (25-15/23-25/25-12/25-13).

 

Classificació:

1 CVB BARÇA GRANA
2 VÒLEI SANT FRUITÓS
3 CV VILAFRANCA VERD
4 CV PREMIÀ DE DALT B
5 CV VILADECANS
6 CV SANT MARTI
7 CV MOLINS VERMELL
8 VÒLEI VILASSAR B

 

JUVENIL - 3a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 3

CVB Barça Pro
Vòlei Els Arcs-Joventut Les Corts vs CVB Barça Pro: 3-0 (25-13/25-16/25-14).

 

Classificació:

1 VÒLEI ELS ARCS - JOVENTUT LES CORTS
2 CV BARBERÀ B
3 AEE ELISABETH SALOU
4 SAFA GAVÀ
5 CVB BARÇA PRO
6 CLUB VÒLEI LA PALMA
7 CV SANT BOI B
8 DSV CV SANT CUGAT BRONZE

 

CADET - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça
CVB Barça vs AEC Vallbona Granollers: 0-3 (19-25/22-25/24-26)

 

Classificació:

1 DSV CV SANT CUGAT
2 CV ESPLUGUES
3 CV VALL D'HEBRON
4 CECELL LLEIDA
5 CVB BARÇA
6 AEC VALLBONA GRANOLLERS
7 VÒLEI SANT JUST
8 CV PREMIÀ DE DALT

 

CADET - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 2

CVB Barça Blau
AEE Escola Pia Granollers vs CVB Barça Blau: 3-2 (15-25/25-18/25-09/17-25/15-11).

 

Classificació:

1 CV SANT BOI
2 CV LLORET
3 CEV L'HOSPITALET
4 CV ESPLUGUES B
5 AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
6 CV GAVÀ VERMELL
7 CVB BARÇA BLAU
8 CV VALL D'HEBRON GROC


* Grup: PERMANÈNCIA 3

CVB Barça Grana
CVB Barça Grana vs CV Viladecans: 3-0 (25-21/26-24/25-21).

 

Classificació:

1 CVB BARÇA GRANA
2 AE MOLINS
3 VÒLEI SANT FRUITÓS
4 CV VILAFRANCA VERD
5 CV VILADECANS
6 VÒLEI VILASSAR B
7 CV PREMIÀ DE DALT B
8 CV SANT MARTÍ

 

CADET - 3a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 3

CVB Barça Pro
Vòlei Els Arcs-Joventut Les Corts vs CVB Barça Pro: 3-1 (23-25/25-00/25-16/25-03).

 

Classificació:

1 VÒLEI ELS ARCS - JOVENTUT LES CORTS
2 SAFA GAVÀ
3 CLUB VÒLEI LA PALMA
4 CVB BARÇA PRO
5 CV SANT BOI
6 CV BARBERÀ B
7 DSV CV SANT CUGAT BRONZE
8 AEE ELISABETH SALOU