NOTICIES
images/web/20170101-diapositiva-10.jpg

RESULTATS / CLASSIFICACIONS - CAP DE SETMANA: 03/04 de Març de 2018




Fotografia: 

 

PRIMERA NACIONAL

 

CVB Barça B 
DSV CV Sant Cugat vs CVB Barça B: 3-1 (20-25/25-13/32-30/25-20).

Classificació:

1 DSV CV SANT CUGAT B
2 CN SABADELL A
3 CV VALL D'HEBRON
4 CV MONJOS PANSALUD VITALITY
5 CVB BARÇA B
6 CH BORDILS
7 UBE L'ILLA GRAU
8 CV PREMIÀ DE DALT
9 CECELL LLEIDA
10 CV MATARÓ
11 IBSA CV ACE GC
12 PHISIUP ZARAGOZA

 

SÈNIOR - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça 
CVB Barça vs Vòlei Sant Esteve: 1-3 (25-17/20-25/25-27/24-26).

 Classificació:

1 CV MOLINS
2 CV SANT BOI
3 GET BLUME VOLEIBOL
4 DSV CV SANT CUGAT
5 CLUB VÒLEI OLOT
6 VÒLEI SANT ESTEVE
7 CVB BARÇA
8 VÒLEI VILASSAR

 

SÈNIOR - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS

CVB Barça Grana 
CE Eduvòlei Ametlla vs CVB Barça Grana: 3-0 (25-07/25-23/25-17).

Classificació:

1 CE EDUVOLEI AMETLLA
2 ST. TROP'LLORET
3 VOLEIBOL SANT JUST GROC
4 CV BARBERÀ A
5 CEV L'HOSPITALET
6 CV ARENYS
7 CVB BARÇA GRANA
8 CV GAVÀ B

 

JUVENIL - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça
CVB Barça vs DSV CV Sant Cugat: 1-3 (25-18/22-25/23-25/12-25).

Classificació:

1 DSV CV SANT CUGAT
2 CVB BARÇA
3 CV VALL D'HEBRON
4 CV PREMIÀ DE DALT
5 CV ESPLUGUES
6 VOLEIBOL SANT JUST
7 AEC VALLBONA GRANOLLERS
8 CECELL LLEIDA

 

JUVENIL - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 2

CVB Barça Blau
CVB Barça Blau vs CV Lloret: 3-0 (25-18/26-24/25-19).

Classificació:

1 CVB BARÇA BLAU
2 CV VALL D'HEBRON GROC
3 CV ESPLUGUES B
4 CV SANT BOI
5 CEV L'HOSPITALET
6 CV GAVÀ VERMELL
7 CV LLORET
8 AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS


* Grup: PERMANÈNCIA 3

CVB Barça Grana
CV Sant Martí vs CVB Barça Grana: - (//).

Classificació:

1 CVB BARÇA GRANA
2 VÒLEI SANT FRUITÓS
3 CV VILADECANS
4 CV VILAFRANCA VERD
5 CV SANT MARTÍ
6 CV PREMIÀ DE DALT B
7 CV MOLINS VERMELL
8 VÒLEI VILASSAR B

 

JUVENIL - 3a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 3

CVB Barça Pro
CV Sant Boi B vs CVB Barça Pro: 1-3 (27-29/25-21/20-25/21-25).

Classificació:

1 AEE ELISABETH SALOU
2 CV BARBERÀ B
3 VÒLEI ELS ARCS - JOVENTUT LES CORTS
4 SAFA GAVÀ
5 CV SANT BOI B
6 CVB BARÇA PRO
7 DSV CV SANT CUGAT BRONZE
8 CLUB VÒLEI LA PALMA

 

CADET - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça
CVB Barça vs DSV CV Sant Cugat: 0-3 (06-25/12-25/11-25).

Classificació:

1 CECELL LLEIDA
2 CV ESPLUGUES
3 CV VALL D'HEBRON
4 DSV CV SANT CUGAT
5 VÒLEI SANT JUST
6 CVB BARÇA
7 AEC VALLBONA GRANOLLERS
8 CV PREMIÀ DE DALT

 

CADET - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 2

CVB Barça Blau
CVB Barça Blau vs CV Lloret: 1-3 (18-25/12-25/25-22/21-25).

Classificació:

1 CV SANT BOI
2 CV LLORET
3 CEV L'HOSPITALET
4 CV ESPLUGUES B
5 AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
6 CVB BARÇA BLAU
7 CV GAVÀ VERMELL
8 CV VALL D'HEBRON GROC


* Grup: PERMANÈNCIA 3

CVB Barça Grana
CV Sant Martí vs CVB Barça Grana: 0-3 (11-25/20-25/14-25).

Classificació:

1 AE MOLINS
2 CVB BARÇA GRANA
3 VÒLEI SANT FRUITÓS
4 CV VILAFRANCA VERD
5 CV VILADECANS
6 VÒLEI VILASSAR B
7 CV PREMIÀ DE DALT B
8 CV SANT MARTÍ

 

CADET - 3a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 3

CVB Barça Pro
CV Sant Boi B vs CVB Barça Pro: 3-0 (25-22/25-13/25-16).

Classificació:

1 VÒLEI ELS ARCS - JOVENTUT LES CORTS
2 SAFA GAVÀ
3 CLUB VÒLEI LA PALMA
4 CVB BARÇA PRO
5 CV SANT BOI
6 CV BARBERÀ B
7 DSV CV SANT CUGAT BRONZE
8 AEE ELISABETH SALOU

Calendari Equips

Entitats Col·laboradores