NOTICIES
images/web/20170101-diapositiva-10.jpg

RESULTATS / CLASSIFICACIONS - CAP DE SETMANA: 21/22 d'Abril de 2018




Fotografia: 

 

 

 

SÈNIOR - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça 
Club Vòlei Olot vs CVB Barça: 1-3 (23-25/10-25/25-23/19-25).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 20p - DSV CV SANT CUGAT
2 - 19p - GET BLUME VOLEIBOL
3 - 18p - CV MOLINS
4 - 12p - CV SANT BOI
5 - 12p - CLUB VÒLEI OLOT
6 - 12p - CVB BARÇA
7 - 11p - VÒLEI SANT ESTEVE
8 - 07p - VÒLEI VILASSAR

 

SÈNIOR - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS

CVB Barça Grana 
CVB Barça Grana vs CEV L'Hospitalet: 1-3 (25-23/13-25/20-25/16-25).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 27p - CE EDUVOLEI AMETLLA
2 - 23p - ST. TROP'LLORET
3 - 23p - CV BARBERÀ A
4 - 19p - VOLEIBOL SANT JUST GROC
5 - 18p - CEV L'HOSPITALET
6 - 05p - CV ARENYS
7 - 04p - CV GAVÀ B
8 - 01p - CVB BARÇA GRANA

 

JUVENIL - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça
CV Esplugues vs CVB Barça: 0-3 (24-26/19-25/19-25).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 30p - DSV CV SANT CUGAT
2 - 24p - CVB BARÇA
3 - 20p - CV VALL D'HEBRON
4 - 15p - CV PREMIÀ DE DALT
5 - 13p - CV ESPLUGUES
6 - 12p - VOLEIBOL SANT JUST
7 - 08p - AEC VALLBONA GRANOLLERS
8 - 01p - CECELL LLEIDA

 

JUVENIL - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 2

CVB Barça Blau
CEV L'Hospitalet vs CVB Barça Blau: 2-3 (25-20/22-25/19-25/26-24/10-15).

 

Classificació:

1 - 24p - CV VALL D'HEBRON GROC
2 - 24p - CVB BARÇA BLAU
3 - 17p - CV SANT BOI
4 - 16p - CV GAVÀ VERMELL
5 - 16p - CV ESPLUGUES B
6 - 14p - CEV L'HOSPITALET
7 - 12p - CV LLORET
8 -   0p - AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS


* Grup: PERMANÈNCIA 3

CVB Barça Grana
CVB Barça Grana vs Vòlei Sant Fruitós: 3-2 (25-14/12-25/25-23/20-25/16-14).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 25p - CVB BARÇA GRANA
2 - 20p - VÒLEI SANT FRUITÓS
3 - 18p - CV VILAFRANCA VERD
4 - 17p - CV PREMIÀ DE DALT B
5 - 15p - CV SANT MARTI
6 - 14p - CV VILADECANS
7 - 10p - CV MOLINS VERMELL
8 -   0p - VÒLEI VILASSAR B

 

JUVENIL - 3a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 3

CVB Barça Pro
Club Vòlei La Palma vs CVB Barça Pro: 3-2 (25-27/21-25/23-25/25-21/15-08).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 23p - VÒLEI ELS ARCS - JOVENTUT LES CORTS
2 - 21p - CV BARBERÀ B
3 - 20p - AEE ELISABETH SALOU
4 - 16p - SAFA GAVÀ
5 - 13p - CVB BARÇA PRO
6 - 11p - CLUB VÒLEI LA PALMA
7 - 06p - CV SANT BOI B
8 - 06p - DSV CV SANT CUGAT BRONZE

 

CADET - 1a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT

CVB Barça
CV Esplugues vs CVB Barça: 1-3 (20-25/27-29/25-23/23-25)

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 26p - DSV CV SANT CUGAT
2 - 21p - CECELL LLEIDA
3 - 20p - CV ESPLUGUES
4 - 18p - CV VALL D'HEBRON
5 - 14p - CVB BARÇA
6 - 09p - AEC VALLBONA GRANOLLERS
7 - 07p - VÒLEI SANT JUST
8 - 02p - CV PREMIÀ DE DALT

 

CADET - 2a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 2

CVB Barça Blau
CEV L'Hospitalet vs CVB Barça Blau: 3-1 (25-17/24-26/25-18/25-16).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 30p - CV SANT BOI
2 - 23p - CV LLORET
3 - 22p - CEV L'HOSPITALET
4 - 17p - CV ESPLUGUES B
5 - 15p - AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS
6 - 07p - CV GAVÀ VERMELL
7 - 07p - CVB BARÇA BLAU
8 - 02p - CV VALL D'HEBRON GROC


* Grup: PERMANÈNCIA 3

CVB Barça Grana
CVB Barça Grana vs Vòlei Sant Fruitós: 3-0 (25-19/25-17/25-19).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 28p - CVB BARÇA GRANA
2 - 24p - AE MOLINS
3 - 19p - VÒLEI SANT FRUITÓS
4 - 15p - CV VILADECANS
5 - 15p - CV VILAFRANCA VERD
6 - 11p - VÒLEI VILASSAR B
7 - 04p - CV PREMIÀ DE DALT B
8 - 04p - CV SANT MARTÍ

 

CADET - 3a DIVISIÓ / 2a fase

 

* Grup: ASCENS 3

CVB Barça Pro
Club Vòlei La Palma vs CVB Barça Pro: 3-0 (25-13/25-23/25-23).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 27p - VÒLEI ELS ARCS - JOVENTUT LES CORTS
2 - 23p - SAFA GAVÀ
3 - 20p - CLUB VÒLEI LA PALMA
4 - 14p - CVB BARÇA PRO
5 - 12p - CV SANT BOI
6 - 11p - DSV CV SANT CUGAT BRONZE
7 - 07p - CV BARBERÀ B
8 - 02p - AEE ELISABETH SALOU

Calendari Equips

Entitats Col·laboradores