NOTICIES

RESULTATS / CLASSIFICACIONS - CAP DE SETMANA: 14/15 d'Abril de 2018




Fotografia: Infantil Verd vs CN Sabadell Blanc 

 

1a DIVISIÓ INFANTIL / 2a fase

* Grup: CAMPIONAT

Infantil A 
 

Classificació:

1 CV VALL D'HEBRÓN
2 DSV CV SANT CUGAT
3 CVB BARÇA
4 CV SANT QUIRZE
5 CV ESPLUGUES
6 CECELL LLEIDA
7 AEC VALLBONA GRANOLLERS
8 VOLEIBOL SANT JUST


2a DIVISIÓ INFANTIL / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT 2

Infantil GROC
Vòlei Sant Martí vs CVB Barça Groc: 3-2 (20-25/25-21/15-25/25-15/15-10).

Infantil VERD
CVB Barça Verd vs CN Sabadell Blanc: 2-3 (10-25/24-26/25-18/25-20/17-19).

 

Classificació:

1 CN SABADELL BLANC
2 CVB BARÇA VERD
3 VÒLEI SANT CELONI
4 CE CLAVER A
5 CV VALL D'HEBRON VERMELL
6 CLUB VÒLEI TARADELL
7 VÒLEI SANT MARTÍ
8 CVB BARÇA GROC


* Grup: CAMPIONAT 3

Infantil TARONJA
CV Barça Taronja vs Vòlei Vilassar A: 3-2 (19-25/25-18/19-25/25-22/15-6).

Infantil VERMELL
CE Claver B vs CV Barça Vermell: 3-1 (25-5/20-25/25-18/25-14).

 

Classificació:

1 CE CLAVER B
2 CE GAVÀ BLANC
3 DSV CV SANT CUGAT A
4 CV BARÇA VERMELL
5 CV BARÇA TARONJA
6 VÒLEI VILASSAR A
7 VÒLEI SANT FRUITÓS
8 CV AVAP GIRONA BLAU


* Grup: CAMPIONAT 4

Infantil BLANC
CVB Barça Blanc vs Tarragona 2018 SPSP: 1-3 (24-26/15-25/25-12/13-25).

 

Classificació:

1 CV VALL D'HEBRON GROC
2 CV ESPLUGUES CENTRE
3 TARRAGONA 2018 SPSP
4 VÒLEI SANT ESTEVE
5 CN SABADELL BLAU
6 CVB BARÇA BLANC
7 CV MARTORELL
8 AEC VALLBONA GRANOLLERS B


* Grup: PLATA 1

Infantil ROSA
Gestoria Dalmau Balafia Vòlei Lleida vs CVB Barça Rosa: 1-3 (19-25/19-25/25-21/19-25).

 

Classificació:

1 CECELL LLEIDA B
2 CVB BARÇA ROSA
3 CV BARBERÀ
4 VOLEIBOL SANT JUST GROC
5 GESTORIA DALMAU BALAFIA VÒLEI LLEIDA
6 CEVOL TORREDEMBARRA
7 ZONA ESPORTIVA AVINYÓ
8 CV SANT QUIRZE VERD


* Grup: PLATA 2

Infantil LILA
CV Vilafranca Verd vs CVB Barça Lila: 0-3 (23-25/19-25/26-28).

 

 Classificació:

1 DSV CV SANT CUGAT T
2 DSV CV SANT CUGAT G
3 CEV L'HOSPITALET B
4 AEC VALLBONA GRANOLLERS E
5 CV MONJOS PANSALUD
6 CVB BARÇA LILA
7 CV GAVÀ VERMELL
8 CV VILAFRANCA VERD


 

LLIGA ALEVÍ / 3a fase

* Grup: CE B

ALEVÍ A
 

Classificació:

1 CVB BARÇA
2 CV SANT QUIRZE NEGRE
3 AE CARLES VALLBONA GRANOLLERS C
4 CLUB VÒLEI OLOT
5 CN SABADELL FEMENÍ

Calendari Equips

Entitats Col·laboradores