NOTICIES

RESULTATS / CLASSIFICACIONS - CAP DE SETMANA: 21/22 d'Abril de 2018




Fotografia: Infantil Verd vs CE Claver A 

 

1a DIVISIÓ INFANTIL / 2a fase

* Grup: CAMPIONAT

Infantil A 
 

Classificació (Jornada 9):

1 - 27p - CV VALL D'HEBRÓN
2 - 25p - DSV CV SANT CUGAT
3 - 20p - CVB BARÇA
4 - 16p - CV SANT QUIRZE
5 - 15p - CV ESPLUGUES
6 - 12p - CECELL LLEIDA
7 - 11p - AEC VALLBONA GRANOLLERS
8 - 05p - VOLEIBOL SANT JUST


2a DIVISIÓ INFANTIL / 2a fase

 

* Grup: CAMPIONAT 2

Infantil GROC
CVB Barça Groc vs CV Vall d'Hebron Vermell: 1-3 (17-25/20-25/25-16/17-25).

Infantil VERD
CVB Barça Verd vs CE Claver A: 3-1 (25-19/22-25/25-08/25-22).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 30p - CN SABADELL BLANC
2 - 30p - CVB BARÇA VERD
3 - 27p - VÒLEI SANT CELONI
4 - 21p - CE CLAVER A
5 - 14p - CV VALL D'HEBRON VERMELL
6 - 10p - CLUB VÒLEI TARADELL
7 - 09p - VÒLEI SANT MARTÍ
8 - 06p - CVB BARÇA GROC


* Grup: CAMPIONAT 3

Infantil TARONJA
CV Barça Taronja vs CV Avap Girona Blau: 3-0 (25-21/25-12/25-17).

Infantil VERMELL
DSV CV Sant Cugat A vs CV Barça Vermell: 3-0 (29-27/25-16/25-23).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 28p - CE CLAVER B
2 - 24p - CE GAVÀ BLANC
3 - 23p - DSV CV SANT CUGAT A
4 - 18p - CVB BARÇA TARONJA
5 - 18p - VÒLEI VILASSAR A
6 - 18p - CVB BARÇA VERMELL
7 - 07p - VÒLEI SANT FRUITÓS
8 - 07p - CV AVAP GIRONA BLAU


* Grup: CAMPIONAT 4

Infantil BLANC
CVB Barça Blanc vs CV Vall d'Hebron Groc: 0-3 (17-25/13-25/19-25).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 27p - CV VALL D'HEBRON GROC
2 - 27p - CV ESPLUGUES CENTRE
3 - 26p - TARRAGONA 2018 SPSP
4 - 21p - VÒLEI SANT ESTEVE
5 - 12p - CN SABADELL BLAU
6 - 10p - CVB BARÇA BLANC
7 - 10p - CV MARTORELL
8 - 09p - AEC VALLBONA GRANOLLERS B


* Grup: PLATA 1

Infantil ROSA
CVB Barça Rosa vs CEVOL Torredembarra: 2-3 (25-14/25-13/21-25/24-26/15-17).

 

Classificació (Jornada 10):

1 - 28P - CECELL LLEIDA B
2 - 23p - CVB BARÇA ROSA
3 - 18p - CV BARBERÀ
4 - 16p - VOLEIBOL SANT JUST GROC
5 - 13p - GESTORIA DALMAU BALAFIA VÒLEI LLEIDA
6 - 13p - CEVOL TORREDEMBARRA
7 - 11p - ZONA ESPORTIVA AVINYÓ
8 - 09p - CV SANT QUIRZE VERD


* Grup: PLATA 2

Infantil LILA
CVB Barça Lila vs CV Monjos Pansalud: 2-3 (25-19/12-25/21-25/25-22/8-15).

 

 Classificació (Jornada 10):

1 - 30p - DSV CV SANT CUGAT T
2 - 25p - DSV CV SANT CUGAT G
3 - 22p - AEC VALLBONA GRANOLLERS E
4 - 21p - CEV L'HOSPITALET B
5 - 11p - CV MONJOS PANSALUD
6 - 09p - CV GAVÀ VERMELL
7 - 08p - CVB BARÇA LILA
8 - 03p - CV VILAFRANCA VERD


 

LLIGA ALEVÍ / 3a fase

* Grup: CE B

ALEVÍ A
Club Vòlei Olot vs CVB Barça: 1-3 (5-15/13-15/7-15/15-12). 

 

Classificació (Jornada 2):

1 - 4p - CVB BARÇA
2 - 2p - CV SANT QUIRZE NEGRE
3 - 1p - AE CARLES VALLBONA GRANOLLERS C
4 - 1p - CLUB VÒLEI OLOT
5 - 1p - CN SABADELL FEMENÍ

Calendari Equips

Entitats Col·laboradores